Biblioteka Małogoszcz

Czerwiec z książką w Żarczycach!

Biblioteka Publiczna w Żarczycach Dużych w dniu 13.06.2014r. zorganizowała spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Dziewczynki dyskutowały o książce Aprilynne Pike “Skrzydła Laurel”. Główna bohaterka doświadcza głębokich uczuć jakich dotąd nie znała, przeżywa  przygody, o których nawet nie śniła i dowiaduje się rzeczy, które przyprawiają ją o zawrót głowy. Powieść rozpoczyna czterotomowy cykl : „Skrzydła Laurel”, „Magia Avalonu”, „Złudzenie”, ”Moc przeznaczenia”.  Klubowiczki z Żarczyc zachęcają do przeczytania ciekawej lektury w czasie wakacji!

W spotkaniu brały udział: Wojarska Patrycja, Sufin Aleksandra, Wrona Agnieszka, Sikorska Patrycja, Stańczyk Zuzanna, Bielecka Weronika, Stańczyk Kamila, Lecińska Anna.

Projekt realizowany jest we współpracy z Instytutem Książki.

Anna Stańczyk