✅ SPOTKANIE DKK w Kozłowie

SPOTKANIE DKK w Kozłowie

W dniu 31 maja w Bibliotece Filialnej w Kozłowie odbyło się spotkanie członkiń Dyskusyjnego Klubu Książki. Tematem dyskusji była książka ,,Trzy życzenia” Katarzyny Michalak. Klubowiczkom spodobała się ta lektura, gdyż napisana jest prostym językiem. Polecają ją każdemu kto doświadczył problemów związanych ze zdrowiem, niepełnosprawnością, kalectwem. Chociaż trochę przerażająca a jednocześnie śmieszna jest kumulacja wszelkich nieszczęść w jednym miejscu i w jednym czasie. Wniosek jaki się nasuwa po przeczytaniu tej książki: ,,Żeby być szczęśliwym, nie trzeba osiągnąć doskonałości. Trzeba zaakceptować własną niedoskonałość. Dopiero wtedy można otworzyć się na miłość “.

D. Machnik