🇵🇱Narodowe Czytanie 2022 🇵🇱 w filiach bibliotecznych w Kozłowie i Żarczycach Dużych

Za nami kolejna odsłona Narodowego CZYTANIA. Biblioteki filialne w Kozłowie i  Żarczycach Dużych w dniu 02.09.2022 przyłączyły się do ogólnopolskiej akcji. Wspólne czytanie Ballad i romansów A. Mickiewicza pozwoliło na wydobycie uroku poezji i ocalenie ponadczasowości zawartego w niej przesłania. Dziękujemy Burmistrzowi Mariuszowi Piotrowskiemu, Dyrekcji ZPO w Żarczycach Dużych, nauczycielom, mieszkańcom Kozłowa i Żarczyc, KGW oraz młodzieży szkolnej za przyjęcie zaproszeń i współtworzenie tego wyjątkowego wydarzenia.

D. Machnik, A. Stańczyk