🦋🦋Dzień Motyla 🦋🦋 w bibliotece

Dzień Motyla 🦋🦋 w bibliotece

Dzień Motyla przypada 14 marca i jest symbolem kruchości i wrażliwości. Biblioteka obchody rozpoczęła w sobotę 12 marca. Dla dzieci to był niezapomniany dzień, pełen wrażeń, dobrej zabawy i uśmiechu. Jak to w bibliotece bywa, zawsze czytamy tematyczną książeczkę. Tym razem wybraliśmy opowiadanie „Nikt mnie więcej nie zobaczy” oraz “Bardzo głodna gąsienica”. Z makaronu o rożnych kształtach dzieci wykonały cykl rozwojowy motyla oraz pięknego kolorowego motylka z papieru. Najwięcej radości sprawiła zabawa ze słomką i chodzącą gąsienicą. Dziękujemy za przybycie dzieciom oraz mamom, które znalazły czas w to sobotnie przedpołudnie. Fotorelacja.

M. Kot