Filię biblioteczną w Żarczycach Dużych w dniach 14 i 15 maja odwiedziły dzieci z Przedszkola Publicznego w Żarczycach Dużych:
– grupa maluchów z wychowawczynią
– grupa starszaków z wychowawczynią
1.Grupa maluchów wysłuchała głośnego czytania bajki Anity Głowińskiej „Kicia Kocia w bibliotece” oraz wykonywali pracę plastyczną : pokoloruj kolorowankę „Kicia Kocia”.
2. Grupa starszaków wysłuchała głośnego czytania bajki Magdaleny Gruca „Biblioteka” z serii Przygody Fenka oraz wykonywali pracę plastyczną: pokoloruj „Żółwia”.
Spotkania odbyły się w miłej atmosferze. Dziękujemy