Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Żarczycach Dużych!
Filia biblioteczna w Żarczycach Dużych w dniu 14 maja 2026 roku zorganizowała w bibliotece spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki „Moliki książkowe”. Klubowicze głośno czytali wybrane książki:
– „Franklin i książka z biblioteki” Paulette Bourgeois
seria Czytamy z Franklinem
– „Moja książka” Elżbieta Wójcik
seria Samochodzik Franek
W dalszej części spotkania członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki „Moliki książkowe” dyskutowali o książkach oraz pokolorowali kolorowanki tematycznie związane z książkami.
A.Stańczyk




