Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Ma┼éogoszczu

MIEJSKO-GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA w MAŁOGOSZCZU

­čçÁ­čç▒Narodowe Czytanie 2022 ­čçÁ­čç▒ w filiach bibliotecznych w Koz┼éowie i ┼╗arczycach Du┼╝ych

Za nami kolejna ods┼éona Narodowego CZYTANIA. Biblioteki filialne w Koz┼éowie i┬á ┼╗arczycach Du┼╝ych w dniu 02.09.2022 przy┼é─ůczy┼éy si─Ö do og├│lnopolskiej akcji. Wsp├│lne czytanie Ballad i romans├│w A. Mickiewicza pozwoli┼éo na wydobycie uroku poezji i ocalenie ponadczasowo┼Ťci zawartego w niej przes┼éania. Dzi─Ökujemy Burmistrzowi Mariuszowi Piotrowskiemu, Dyrekcji ZPO w ┼╗arczycach Du┼╝ych, nauczycielom, mieszka┼äcom Koz┼éowa i ┼╗arczyc, KGW oraz m┼éodzie┼╝y szkolnej za przyj─Öcie zaprosze┼ä i wsp├│┼étworzenie tego wyj─ůtkowego wydarzenia.

D. Machnik, A. Stańczyk