Biblioteka Małogoszcz

Walentynki w bibliotece!!!

Biblioteka Publiczna w Żarczycach Dużych tradycyjnie jak co roku w dniu 14.02.2014  zorganizowała Walentynkowe spotkanie z poezją. Klubowiczki  recytowały wiersze o tematyce miłosnej znanych polskich poetów A.Mickiewicza, A. Morsztyna, F.Karpińskiego, J.Twardowskiego, J. Kofty, K. Przerwa-Tetmajera, L. Staffa  i słuchały piosenek M. Grechuty.

Miłą niespodziankę klubowiczkom przygotowało trzech młodzieńców, którzy są czytelnikami biblioteki, przyszli na spotkanie i obdarowali dziewczyny lizakami.

Dyskusyjny Klub Książki w Żarczycach działa już od 2007 roku  i zawsze jesteśmy wdzięczne za każdy gest ludzkiej życzliwości.

W tym czasie odbyło się :

-61 spotkań Dyskusyjnego Klubu Książki

W nagrodę otrzymałyśmy:

-6 spotkań autorskich

-wyjazd na Zlot Ludzi Książki do Warszawy

-wyjazd do Teatru im Żeromskiego w Kielcach

Spotkanie przebiegało w miłej, życzliwej i wesołej atmosferze i zakończyło się słodkim poczęstunkiem. Brały w nim udział: Kamila Stańczyk, Weronika Bielecka, Zuzanna Stańczyk, Angelika Raus, Anna Lecińska, Aleksandra Zeja, Wrona Agnieszka, Aleksandra Stańczyk, Wojarska  Patrycja.

Projekt realizowany we współpracy z Instytutem Książki.

Anna Stańczyk