Dzień Psa w bibliotece🐕‍🦺🐕‍🦺🐕‍🦺

Dzień Psa w bibliotece

1 lipca 2022 – Dzień Psa w bibliotece🐕‍🦺🐕‍🦺🐕‍🦺 Pomimo trwającego upału biblioteka w Małogoszczu zorganizowała spotkanie z okazji Dnia Psa. Nie od dziś wiadomo, że pieski są najlepszymi przyjaciółmi człowieka. Tradycyjnie zaczęliśmy od przeczytania fragmentów książki B. Gawryluk “Kaktus dobry pies” a następnie tworzyliśmy wspólnie z dziećmi, kodeks właściwego zachowania wobec nieznanych psów oraz co nam wolno, a czego nie względem czworonożnych przyjaciół. Na zakończenie dzieci wykonały kolorowanki oraz papierowe pieski, którym nadały imiona. Dziękujemy rodzicom oraz dzieciom za przybycie i mile spędzony czas.
                                                                                                                              M. Kot