Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Małogoszczu

Biblioteka otwarta dla czytelników !!!

Szanowni Czytelnicy!

Od 30 listopada 2020 r. Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Małogoszczu wraz z filiami bibliotecznymi w Kozłowie, Złotnikach i Żarczycach Dużych ponownie zostaje otwarta dla czytelników. Ale z uwagi na odbywające się skontrum (spis księgozbioru) w filii bibliotecznej w Żarczycach Dużych biblioteka jest nieczynna do dnia 08.12.2020. Również filia w Złotnikach będzie nieczynna z uwagi na odbywające się skontrum w Żarczycach Dużych. Zapraszamy do korzystania z usług biblioteki w Małogoszczu (tel. 41 38-601-38) oraz w Kozłowie.

Placówki jednak będą działać w reżimie sanitarnym. W trosce o bezpieczeństwo zdrowotne nas wszystkich  prosimy o stosowanie się  do poniższych  procedur podczas wizyt w bibliotece:
– z usług biblioteki mogą korzystać czytelnicy zabezpieczeni zgodnie z obowiązującymi, określanymi przez inspekcję sanitarną przepisami (maseczka, przyłbica zakrywająca usta i nos)
 – jednocześnie w każdej wypożyczalni książek może przebywać 1 osoba
 – przed wejściem do biblioteki należy dezynfekować ręce
– czytelnicy oczekujący na wejście do biblioteki na holu lub na zewnątrz budynku powinni zachować bezpieczną odległość przynajmniej 2 metry od siebie
– oddawane książki poddane będą kwarantannie
– we wszystkich bibliotekach brak wolnego dostępu do półek, materiały 
  biblioteczne podaje bibliotekarz
– czytelnia oraz czytelnia internetowa są nieczynne
– zalecamy wcześniejsze telefoniczne lub e-mailem zamawianie książek

G. Skrobot

Scroll to Top
Skip to content