„Book Challenge 2022 – Literackie Koło Fortuny. Podejmij wyzwanie”

„Book Challenge 2022 – Literackie Koło Fortuny. Podejmij wyzwanie” (10-12 maja 2022)

8 maja rozpoczynamy Tydzień Bibliotek, którego głównym celem jest promowanie czytelnictwa. Biblioteka w Małogoszczu przygotowała dla Czytelników “Book Challenge – Literackie Koło Fortuny. Podejmij wyzwanie”.

Zasady są bardzo proste:

➡️przyjdź do biblioteki w dniach 10-12 maja w godzinach 8.00-16.00

➡️zakręć kołem

➡️wybierz książkę z kategorii,

➡️wypożycz

➡️przeczytaj

➡️zwróć i podziel się opinią, czy czas spędzony z lekturą okazał się owocny we wrażenia czy wręcz przeciwnie, decyzja koła fortuny okazała się nietrafiona.

Na kole nie ma BANKRUTA, jest 2 x NAGRODA. Może to właśnie w bibliotece szczęście uśmiechnie się do Ciebie?

Serdecznie zapraszamy do zabawy. Dla najmłodszych czytelników również przygotowano zabawę niespodziankę.

M. Kot