Dyskusja o książce w Żarczycach Dużych!

Biblioteka Publiczna w Żarczycach Dużych w dniu 09.06.2022 zorganizowała wspólne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki “Dialog” i Dyskusyjnego Klubu Książki “Moliki książkowe”.

Członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki “Dialog” dyskutowali o książce Małgorzaty Strękowskiej-Zaremby “Lilana”, natomiast członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki “Moliki książkowe” głośno czytali wybrane fragmenty tej samej książki.

Na zakończenie spotkania chętni klubowicze Dyskusyjnego Klubu Książki “Dialog” oraz klubowicze Dyskusyjnego Klubu Książki “Moliki książkowe” wykonali ilustracje do książki “Lilana” Małgorzaty Strękowskiej-Zaremby.

A.Stańczyk