Dzień Kubusia Puchatka w Żarczycach Dużych!

W dniu 18.01.2024 r. Biblioteka Publiczna w Żarczycach Dużych zorganizowała  Dzień Kubusia Puchatka.

W czasie spotkania członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki “Moliki książkowe” i członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki ”Dialog” głośno czytali swoim kolegom i koleżankom wybrane rozdziały

książki A. A. Milne “Kubuś Puchatek” m.in:

Rozdział I- w którym poznajemy się z Kubusiem Puchatkiem i z pszczołami, i tu zaczyna się opowiadanie.

Rozdział II- w którym Puchatek idzie z wizytą i wpada w potrzask.

Rozdział III-w którym Puchatek z Prosiaczkiem tropią zwierzynę i o mało co nie łapią łasicy.

Rozdział IV- w którym Kłapouchy gubi ogon, a Puchatek go znajduje.

Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, a po spotkaniu dzieci chętnie wypożyczały książki o Kubusiu Puchatku.

A.Stańczyk