Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Ma艂ogoszczu

MIEJSKO-GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA w MA艁OGOSZCZU

Ferie z bibliotek膮 – Dzie艅 Wiewi贸rki 馃惪馃惪馃惪

Ferie z bibliotek膮 - Dzie艅 Wiewi贸rki

W dniu 25.01.2022 w bibliotece w Ma艂ogoszczu obchodzili艣my urodziny wiewi贸rki, kt贸re cz臋sto mo偶na spotka膰 podczas spaceru w lesie i nie tylko. Po dzisiejszych zaj臋ciach nasz czytelnik, uczestnik spotkania spotka艂 wiewi贸rk臋 ko艂o szko艂y. Te niepozorne, rude zwierz膮tka potrafi膮 by膰 niezwykle komunikatywne i s膮 niesamowicie inteligentne. Podczas zaj臋膰 dzieci pog艂臋bi艂y wiedz臋 o wiewi贸rkach, mog艂y z bliska zobaczy膰 prawdziw膮 dziupl臋 i zajrze膰 przy pomocy latarki do 艣rodka. Ten dzie艅 by艂 pe艂en rado艣ci i 艣wietnej zabawy. Prace, kt贸re powsta艂y podczas spotkania by艂y przepi臋kne i niepowtarzalne. Dzi臋kujemy dzieciom oraz rodzicom za przybycie.

聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽M. Kot

Przewi艅 do g贸ry Skip to content