Ferie z biblioteką – Dzień Wiewiórki 🐿🐿🐿

Ferie z biblioteką - Dzień Wiewiórki

W dniu 25.01.2022 w bibliotece w Małogoszczu obchodziliśmy urodziny wiewiórki, które często można spotkać podczas spaceru w lesie i nie tylko. Po dzisiejszych zajęciach nasz czytelnik, uczestnik spotkania spotkał wiewiórkę koło szkoły. Te niepozorne, rude zwierzątka potrafią być niezwykle komunikatywne i są niesamowicie inteligentne. Podczas zajęć dzieci pogłębiły wiedzę o wiewiórkach, mogły z bliska zobaczyć prawdziwą dziuplę i zajrzeć przy pomocy latarki do środka. Ten dzień był pełen radości i świetnej zabawy. Prace, które powstały podczas spotkania były przepiękne i niepowtarzalne. Dziękujemy dzieciom oraz rodzicom za przybycie.

M. Kot