MGBP w Małogoszczu z dofinansowaniem

Drodzy Czytelnicy!!!! Już niebawem na bibliotecznych półkach pojawią się kolejne najświeższe bestsellery.
Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Małogoszczu otrzyma 7538,00 zł dofinansowania z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. Już teraz możesz zaproponować zakup na Fanpage Facebook w komentarzu pod postem, osobiście, dzwoniąc pod numer 41 3860138 lub e-mailem na adres mgbpmalogoszcz@gmail.com Gatunek nie gra roli. Istotny jest jedynie rok wydania. Pod uwagę brane będą wyłącznie publikacje z lat 2021-2022. Na Wasze propozycje czekamy do 22 sierpnia 2022r. Pracownicy rozpatrzą nadesłane sugestie i w miarę możliwości dokonają zakupu cieszących się największą popularnością tytułów.
                                                                                                       M. Kot