Mikołajki w bibliotece w Żarczycach Dużych

Mikołajki w bibliotece w Żarczycach Dużych.

Biblioteka Publiczna w Żarczycach Dużych w dniu 06.12.2021 zorganizowała Mikołajkowe spotkanie z książką. Członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki “Moliki książkowe” dyskutowali o książce Marcina Pałasza “Od ucha do ucha”.

W książce „Od ucha do ucha” przedstawione są niesamowite przypadki i komiczne okoliczności, czyli po prostu …..wakacje kilkorga nastolatków.

Lubisz się śmiać – będziesz szczęśliwy! A jeśli nie lubisz…i tak będziesz się śmiać!

W dalszej części spotkania odbyło się głośne czytanie książki Edyty Wygonik „Zimowe opowieści Świętego Mikołaja” – jest to zbiór przyjemnych, zimowych opowiastek i wierszyków o zimie, Świętym Mikołaju, jego przyjaciołach-zwierzaczkach i niezwykłej atmosferze, która towarzyszy wszystkim dzieciom czekającym na jego przybycie. Klubowicze Dyskusyjnego Klubu Książki z Żarczyc Dużych zachęcają do przeczytania ciekawych książek.

A.Stańczyk