Mikołajkowe spotkanie z książką!

Biblioteka Publiczna w Żarczycach Dużych w dniu 6.12.2022 zorganizowała Mikołajkowe  spotkanie Dyskusyjnych Klubów Książki: Dialog i Moliki książkowe.

Członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki “Moliki książkowe” głośno czytali fragmenty książki Justyny Bednarek “Sekretna historia ludz… skarpetek” jest to piąty tom bestsellerowej serii  o ’’Niesamowitych przygodach dziesięciu skarpetek.”

Klubowicze polecają interesującą lekturę: skarpetki znowu rządzą! nawet w muzeum! Wpływają na bieg historii i są wszędzie tam, gdzie bez ich interwencji dzieje świata potoczyłyby się całkiem inaczej.

Członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki “Dialog” dyskutowali o książce Idy Pierelotkin “Tylko nie impreza !”.

Główna bohaterka Irmina nie należy do osób śmiałych, przebojowych i wygadanych. Czy uda jej się zwrócić na siebie uwagę genialnego gwiazdora szkolnego kółka teatralnego??

Polecamy  ciekawą lekturę na długie wieczory!

A. Stańczyk