Projekt Mała książka – wielki człowiek 2019-2020 zakończony.

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Małogoszczu po raz pierwszy wzięła udział w projekcie “Mała książka – wielki człowiek”, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród młodych czytelników. MGBP w Małogoszczu otrzymała 220 wyprawek czytelniczych. Działania rozpoczęliśmy we wrześniu 2019r. Wyprawki czytelnicze były wydawane także w filiach bibliotecznych w Kozłowie, Złotnikach i Żarczycach Dużych. Dzieci z przyjemnością przychodziły do biblioteki po wyprawki i chętnie zbierały naklejki na kartach Małego Czytelnika. Dzięki programowi zwiększyła się liczba czytelników do lat 6. W sumie wydano 177 wyprawek czytelniczych, 53 dzieci zebrały komplet naklejek i otrzymało dyplomy Małego Czytelnika oraz odznakę.

Bardzo dziękujemy Instytutowi Książki, że mogliśmy wziąć udział w projekcie. Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję 2020/2021.