Projekt “Mała książka – wielki człowiek”

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Małogoszczu zakwalifikowała się do projektu “Mała książka – wielki człowiek”. Od września 2019 roku w czterech bibliotekach (Małogoszcz, Kozłów, Złotniki i Żarczyce Duże) na dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat) i ich rodziców będzie czekał wyjątkowy prezent – Wyprawka czytelnicza na dobry start. W wyprawce dzieci znajdą książkę dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka, a także Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu 10 zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

Koordynator projektu Marta Kot