Randka w ciemno z książką w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Małogoszczu. ZAPRASZAMY!!!

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Małogoszczu przygotowała dla naszych Czytelników walentynkową zabawę – Randkę w ciemno z książką

Aby wziąć w niej udział wystarczy przyjść do biblioteki 12 lutego (piątek) przy ul. Jaszowskiego 3A i wypożyczyć książkę pięknie zapakowaną w szary papier z czerwonym serduszkiem, ale z ukrytym autorem i tytułem. To los zdecyduje, z jaką lekturą spędzicie najbliższe dni. W ten sposób chcemy wszystkich zachęcić do poszukiwań literackich i wyjścia poza swoje czytelnicze przyzwyczajenia i preferencje.

Walentynki to świetna okazja do zakochania się w czytaniu. Przyjdź, wypożycz i daj się zaskoczyć.

Serdecznie zapraszamy do zabawy i randki w ciemno z książką. Bawimy się w piątek w godzinach pracy biblioteki i do wyczerpania walentynkowych książek.

M. Kot