Wiosna z książką w Żarczycach Dużych !

Wiosna z książką w Żarczycach Dużych

Biblioteka Publiczna w Żarczycach Dużych w dniu 22.03.2024 zorganizowała następujące spotkania:

– Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki ” Moliki książkowe”: klubowicze dyskutowali o książce Marii Kownackiej “Kajtkowe przygody”.

– Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki “Dialog”: klubowicze dyskutowali o książce Agaty Romaniuk “Kocia Szajka i duchy w teatrze”.

W tym dniu na wiosenne spotkanie z książką przyszli również przedszkolaki z grupy maluchów z wychowawczynią Panią Karoliną Żak. Dzieci wysłuchały głośnego czytania bajki Anity Głowińskiej “Kicia Kocia Wiosna”.

Wiosenny wystrój biblioteki  oraz  atmosfera  panująca  w bibliotece zachęcała czytelników do wypożyczania książek.

A. Stańczyk