XXII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom w Żarczycach Dużych!

Biblioteka Publiczna w Żarczycach Dużych w XXII Ogólnopolskim Tygodniu Czytania Dzieciom zorganizowała następujące spotkania:

5.06.2023

-Klubowicze Dyskusyjnego Klubu Książki „Moliki książkowe” oraz Klubowicze Dyskusyjnego Klubu Książki ”Dialog” głośno czytali swoim kolegom i koleżankom książki Anity Głowińskiej z serii Kicia Kocia.

Chętni klubowicze wykonali  ilustracje do bajki Kicia Kocia.

W tym dniu bibliotekarka odwiedziła przedszkolaków:

– grupa maluchów wysłuchała głośnego czytania bajki Anity Głowińskiej „Kicia Kocia ma braciszka Nunusia”.

-grupa starszaków wysłuchała głośnego czytania bajki Anity Głowińskiej” Kicia Kocia mówi ”Dzień dobry”.

6.06.2023

– W przeddzień 100 rocznicy urodzin Papcia Chmiela właściwe Henryk, Jerzy Chmielewski Klubowicze Dyskusyjnego Klubu Książki „Moliki książkowe” oraz Klubowicze Dyskusyjnego Klubu Książki „Dialog” czytali serię komiksu o Tytusie, Romku i A ’Tomku H. J. Chmielewskiego.

A.Stańczyk