Biblioteka na to czeka – edycja 2021

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Małogoszczu wzięła udział w tegorocznej edycji projektu “Biblioteka na to czeka” organizowanego przez Instytut Pamięci Narodowej. Otrzymaliśmy nieodpłatnie 30 książek do naszej biblioteki, za co serdecznie dziękujemy.

Projekt ma za zadanie popularyzację czytelnictwa, wspieranie rozwoju bibliotek szkolnych, akademickich i publicznych w Polsce. Celem akcji jest upowszechnienie wiedzy z zakresu najnowszej historii Polski poprzez udostępnienie szerokiemu gronu odbiorców dorobku wydawniczego Instytutu Pamięci Narodowej.

Pamiętajmy, że książka żyje tylko wtedy, kiedy jest czytana, Zapraszamy Czytelników do odwiedzin biblioteki oraz do wypożyczeń książek przekazanych przez IPN.

M. Kot