Dzień Książki oraz Dzień Bibliotekarza w Kozłowie

9 maja przedszkolaki z PP w Kozłowie odwiedziły miejscową bibliotekę, by świętować dzień Dzień Książki oraz Dzień Bibliotekarza.
Punktem pierwszym tego dnia było wykonanie przez przedszkolaki prac plastycznych związanych ze Świętem Książki. Młodsza grupa wykonała przepiękne zakładki do książki📚📖 Starsza zaś tworzyła własne książki. Punktem drugim była wycieczka do biblioteki. Dzieci z uwagą słuchały ciekawostek o pracy bibliotekarza. Podczas spotkania bibliotekarka przeczytała dzieciom książkę o Przygodach Fenka w Bibliotece. W ramach podziękowania dzieci wręczyły pani laurkę i kwiaty oraz przekazały dzieła wykonane w przedszkolu. Prace plastyczne zawisły na honorowej tablicy w bibliotece.
Nie mogło zabraknąć pamiątkowych zdjęć. Serdecznie dziękujemy i zapraszamy ponownie 🥰😘
J. Słabisz