Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Małogoszczu

Spotkanie autorskie z Dorotą Rodzim w Żarczycach Dużych

Spotkanie autorskie z Dorotą Rodzim w Żarczycach Dużych

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Małogoszczu w  ramach XXI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek zorganizowała w dniu 8.05.2024 w Filii  Bibliotecznej  w Żarczycach Dużych spotkanie autorskie z Panią Dorotą Rodzim.

Pisarka przyjechała z Tarnowskich Gór w rodzinne strony, żeby spotkać się z czytelnikami. Miła, sympatyczna, pełna energii kobieta, żona, mama dwóch córek opowiedziała nam z dużą dozą humoru o swoich niezwykłych początkach z pisarstwem. Jak sama mówi pisze w sposób prosty i zrozumiały dla szerokiego grona odbiorców. Jej książki “Powiedziała M” i “Zagubiona” pisane są z serca i wzbudzają w czytelniku wiele emocji. Serdecznie zachęcamy do przeczytania książek naszej pisarki, a Tobie Dorotka gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów no i oczywiście czekamy na kolejne bestsellery. Dziękujemy serdecznie za spotkanie, za książki “Zagubiona” przekazane na rzecz bibliotek oraz kwiaty i życzenia z okazji Dnia Bibliotekarza. Panu Burmistrzowi oraz wszystkim zgromadzonym dziękujemy za przybycie 🥰😘

Spotkanie odbyło się w miłej  i życzliwej atmosferze, a po spotkaniu był czas przeznaczony na autografy oraz indywidualne rozmowy z pisarką.

A. Stańczyk

Scroll to Top
Skip to content