Dzień Postaci z Bajek – krzyżówka on-line

Kochani Rodzice, Kochane Dzieci !!!

Dziś, 5 listopada 2022 w rocznicę urodzin Walta Disney’a Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Małogoszczu poleca krzyżówkę z okazji Dnia Postaci z Bajek. Jest to wspaniała inicjatywa zarówno dla dzieci, jak i dorosłych – bajki bowiem są świetnym pomostem do wspólnej zabawy między pokoleniami. Kto pierwszy poda prawidłowe hasło w komentarzu na profilu społecznościowym Facebook wygrywa książkę dla dzieci “Moje opowieści na zimę”, zawierające takie bajki jak: Czarodziejska cukiernia Alicji, Piękna i Bestia, Miki, 101 dalmatyńczyków, Pocahontas, Auta, Kraina Lodu. Na odpowiedzi czekamy dziś do godziny 20.00. Odbiór nagrody osobisty w siedzibie biblioteki w Małogoszczu, po wcześniejszym ustaleniu terminu. Życzymy udanej, rodzinnej zabawy. Powodzenia!!!