Dzień Postaci z Bajek w Żarczycach Dużych 🧜‍♀️💃🦖

Dzień Postaci z Bajek w Żarczycach Dużych

Biblioteka Publiczna w Żarczycach Dużych w dniu 4.11.2022 zorganizowała w bibliotece Dzień Postaci z Bajek.
W tym dniu bibliotekę odwiedziły wychowawczynie: Dorota Orłowska i Katarzyna Szczepańczyk z przedszkolakami z grupy ”0″. Dzieci wysłuchały głośnego czytania bajki “Calineczka” oraz korzystały z wystawy bajek, które były przygotowane na ten szczególny dzień.
Przedszkolaki opowiadały również:
– jakie bajki lubią,
– kto im czyta bajki w domu,
– które postacie z bajek lubią.
W spotkaniu brali również udział członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki “Moliki książkowe”, członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki ”Dialog”, którzy w tym dniu głośno czytali bajki swoim kolegom i koleżankom.
Był to wspaniały, bajkowy dzień w bibliotece, a wszystkie dzieci, które w tym dniu odwiedziły bibliotekę otrzymały kolorowanki Postaci z Bajek.
A. Stańczyk