Kwiecień z książką w Żarczycach Dużych!

Biblioteka Publiczna w Żarczycach Dużych w dniu 29.04.2022 roku zorganizowała spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki “Dialog”. Na tym spotkaniu klubowicze dyskutowali o książce Marty Guzowskiej ”Detektywi z tajemniczej 5. Zagadka czwartego piętra”.
Czy tajemnica może się kryć na ….schodach? Oczywiście, że tak zwłaszcza, że ta tajemnica dotyczy schodów Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Niespodziewanie dochodzi do awarii windy i turyści zmuszeni są zejść pieszo schodami z trzydziestego piętra. Nie jest to takie proste, tym bardziej, że na czwartym piętrze coś ich zatrzymuje. Zdumiewająca kradzież, dwóch elementów żyrandola, która nie ma najmniejszego sensu..
Członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki chętnie dyskutowali o lekturze, a dzięki pytaniom przygotowanym do czytelnika, sami mogli się stać częścią zespołu młodych detektywów i pomóc Ani, Piotrkowi i Jagodzie w rozwiązywaniu zagadki czwartego piętra.
Klubowicze z Żarczyc Dużych zachęcają do przeczytania ciekawej lektury.
                                                                                                                                      A. Stańczyk