Narodowe Czytanie – Balladyna Juliusza Słowackiego – ZAPRASZAMY

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Małogoszczu zaprasza do udziału w ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie w dniu 4 września (piątek) od godz. 16.00 do 18.00 przy altanie Ratusza Miejskiego. W tym dniu również w godzinach 10.00-13.00 odbędzie się Narodowe Czytanie w filii bibliotecznej w Żarczycach Dużych, współorganizowane ze Szkołą Podstawową oraz w godzinach 10.00-12.00 w Zespole Placówek Oświatowych w Złotnikach, gdzie współorganizatorem jest filia biblioteczna.

W tym roku Para Prezydencka zaproponowała do wspólnego czytania Balladynę Juliusza Słowackiego. Zachęcamy do zabrania własnych egzemplarzy Balladyna w celu uzyskania pamiątkowej pieczęci.

W związku ze stanem epidemicznym uroczystość przeprowadzona zostanie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego.

M. Kot