Biblioteka Małogoszcz

Październik z książką w Żarczycach

Członkinie dyskusyjnego Klubu Książki działajacego przy Bibliotece Publicznej w Żarczycach Dużych w dniu 16.10.2015r. spotkały się, aby wymienić opinie o przeczytanej lekturze.

Tym razem dyskutowały o książce Laury Summers “Lato opowieści”. Tematem książki są codzienne problemy dwóch sióstr Ellie i Grace, którym udało się uciec od przeszłości, a ich nowe życie wydaje się lepsze i radośniejsze. Problem w tym, że przeszłości nie można tak łatwo zapomnieć, szczególnie kiedy dawne tajemnice wciąż je przesladują. Klubowiczki z Żarczyc stwierdziły, że są dwa sposoby na utrzymanie tajemnicy: milczenie albo kłamstwo.

W spotkaniu brały udział: Aleksandra Sufin,Patrycja Wojarska, Patrycja Sikorska, Aleksandra Zeja, Agnieszka Wrona, Zuzanna Stańczyk.

Projekt jest realizowany we współpracy z Instytutek Książki.

Anna Stańczyk