Podziękowania Prezydenta RP za udział w Narodowym Czytaniu dla filii bibliotecznych.

Miło nam poinformować, że filie biblioteczne w Kozłowie, Złotnikach i Żarczycach Dużych odebrały od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy oficjalne podziękowanie za udział w 10 edycji Narodowego Czytania. Wraz z podziękowaniem otrzymały okolicznościowe egzemplarze „Moralność pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej z pamiątkowym wpisem Pary Prezydenckiej. Jeszcze raz pragniemy podziękować wszystkim tym, którzy brali udział w Narodowym Czytaniu 2021. Już dziś zachęcamy do wspólnego czytania w 2022 roku “Ballady i Romanse” Adama Mickiewicza.

D. Machnik, B. Wnuk, A. Stańczyk