Ruszyła kolejna edycja Mała książka – Wielki człowiek dla dzieci w wieku 3-6 lat

👉Każdy Mały Czytelnik, który zostanie zapisany do naszej biblioteki bądź filii bibliotecznej, otrzyma bezpłatną wyprawkę czytelniczą, zawierającą nową książeczkę „Krasnal w Krzywej Czapce” autorstwa Wojciecha Widłaka, Kartę Małego Czytelnika do zbierania naklejek oraz zakładkę do książki.
👉Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu 10 zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania oraz orderem Super Czytelnika.
👉W pakiecie startowym rodzice znajdą broszurę dla siebie „Książką połączeni czyli Mały Czytelnik w bibliotece”.
W tegorocznej edycji otrzymaliśmy również wyprawki w języku ukraińskim! 💙💛
Zapraszamy serdecznie do biblioteki i filii bibliotecznych!
M. Kot