Spotkanie autorskie ze Zbigniewem Kołba w Małogoszczu

W dniu 17 maja w Domu Kultury w Małogoszczu Zbigniew Kołba spotkał się z seniorami. Tematem spotkania były praktyczne informacje na temat profilaktyki zdrowia. Podczas niezwykle interesującego spotkania pisarz i fizjoterapeuta uświadomił słuchaczom, dlaczego minerały i witaminy nie są przyswajane przez organizm, mimo że mogą być spożywane regularnie oraz co jest powodem bólu stawów. W bardzo jasny sposób autor opowiadał, na czym polega krioterapia i jakie ma zastosowanie. Nasz gość podał nawet przepisy na domowe mikstury wspomagające zdrowie, podpowiedział jakie ważne badania wykonać, jak zdrowo się odżywiać, jakie ćwiczenia wykonywać oraz jak ważna dla naszego funkcjonowania jest Wit. D3. Wiele cennych porad znajdą Państwo w książce Zbigniewa Kołby pt.: „Morsowanie jest wykonalne… Kiedy?”, które na spotkaniu rozeszły się jak “świeże bułeczki”. Bardzo dziękujemy wszystkim zainteresowanym za przybycie na spotkanie, pomimo tego, że aura nas nie rozpieszczała.

M. Kot