Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Małogoszczu

Spotkanie DKK w Kozłowie

Spotkanie DKK w Kozłowie

W dniu 20 stycznia odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Kozłowie. Pod lupę trafiła książka Marzeny Rogalskiej pt. Wyprzedaż snów.
Główną bohaterką “Wyprzedaży snów” jest Agata, zwana przez przyjaciół Gagą. Przed ośmiu laty podjęła trudną decyzję o opuszczeniu swojego ukochanego Krakowa, z dnia na dzień pozbywając się mieszkania, a także pozostawiając paczkę wspaniałych przyjaciół. Teraz, zraniona i załamana, nie mając grosza przy duszy, perspektyw i planów na przyszłość, powraca do miasta, w którym spędziła najlepsze chwile swojej młodości. Nie wie, jak bardzo zmieniło się życie bliskich jej osób, które porzuciła. Nie ma pojęcia, czy przyjaźń przetrwała próbę czasu. Przypadek sprawia, że drogi tych młodych ludzi ponownie się krzyżują.
 
Marzena Rogalska pisząc swoją debiutancką powieść, stworzyła piękną historię o sile przyjaźni i o tym co można najcenniejszego podarować drugiemu człowiekowi. Historia jest bardzo dobra stylistycznie i przyjemna w odbiorze, więc może podobać się czytelniczkom szukającym optymistycznego przekazu i pozytywnych emocji.
Polecamy książkę jako lekturę.
 
J. Słabisz
Scroll to Top