Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Małogoszczu

Spotkanie DKK w Żarczycach Dużych

Spotkanie DKK w Żarczycach Dużych

     W dniu 26.01.2024 odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki ”Dialog”. Tym razem członkowie  klubu dyskutowali o książce “Gardziel Smoka” Franka Peretti, jest to pierwszy tom  z serii Przygody rodziny Cooperów.

   Jay i Lila Cooperowie towarzyszyli ojcu w niejednej wyprawie archeologicznej, ale to, co przeżyli teraz, zdarzyło im się po raz pierwszy. Podczas wyprawy w głąb mrocznej, niezbadanej groty nie potrafią uwolnić się od uparcie powracających myśli o losie poprzednich wypraw, których uczestnicy uciekali w popłochu albo ginęli straszliwą śmiercią!

     Co  naprawdę kryje się za tajemniczymi wrotami? Niezwykłe bogactwa zapomnianego królestwa Nimroda czy…pradawne zło! Nasi bohaterowie muszą odnaleźć klucz i sami rozszyfrować nepuriańskie legendy. Jedno wiedzą na pewno- walczą na pierwszej linii duchowego konfliktu z siłami ciemności. Czy jednak uda im się pokonać tajemniczą siłę kryjącą się za potężnymi wrotami w Gardzieli Smoka?

       Gardziel Smoka to zapierająca dech w piersiach, pełna niebezpiecznych przygód i tajemniczych intryg opowieść, której zakończeniem jest tytaniczne starcie dobra i zła. Klubowicze z Żarczyc Dużych zapraszają do przeczytania ciekawej lektury.

                                                                                                            Stańczyk Anna

Scroll to Top