Spotkanie DKK w Żarczycach Dużych.

Biblioteka Publiczna w  Żarczycach  Dużych w dniu 30.11.2021 roku zorganizowała spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki “Moliki książkowe”. Tym razem klubowicze dyskutowali o książce Adama Studzińskiego Spytko Show – Gadając z rzeczami!

Niepotrzebne rzeczy wreszcie mają głos!

Do udziału w swoim show zaprasza je Spytko O’ Wszystko. Co powie mu raz noszona bluzka, niezjedzona bułka czy drogi telewizor, do którego dobrał się chomik?

Spytko Show – Gadając z rzeczami! to pełen humoru talk-show poruszający ważne tematy w przystępny dla dzieci sposób. Kupuj z umiarem, bądź odpowiedzialnym konsumentem, takie jest właśnie przesłanie książki Adama Studzińskiego. Autor pokazuje to dzieciom poprzez zabawne i śmieszne historie, jak mądrze poruszać się w świecie Internetu, mediów i reklamy.

Klubowicze z Żarczyc Dużych zachęcają do przeczytania ciekawej lektury!

A. Stańczyk