Spotkanie z pisarką – Anną Błachucką

Spotkanie z pisarką - Anną Błachucką

W dniu 26.10.2021 r. wspólnie z Domem Kultury w Małogoszczu zorganizowano dla dzieci klas III ze Szkoły Podstawowej w Małogoszczu spotkanie z pisarką, Anną Błachucką. Pani Ania przy współpracy z KGW My Kozłowianki wydała nową książkę “O tym, jak Besiek z Kozłowa raz wymówić “r” próbował” i z przyjemnością chciała zapoznać dzieci z tą opowieścią, czytając im fragmenty książki. Podczas spotkania zabawa była przednia. Dzieci przebierały się za koziołków, śpiewały piosenkę o Kozołeczku, czytały, kolorowały malowanki lub same rysowały koziołka według własnego pomysłu. Serdecznie dziękujemy Dyrekcji, Nauczycielom Szkoły Podstawowej w Małogoszczu oraz dzieciom, które przybyły na spotkanie z pisarką.

M. Kot