Biblioteka Małogoszcz

Wakacje z książką w Żarczycach!!!

Biblioteka Publiczna w Żarczycach Dużych w dniu 04.07.2016 zorganizowała spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, na którym członkinie klubu dyskutowały o przeczytanych książkach: Rafała Kosika “Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa” to pełna humoru i trzymająca w napięciu sensacyjna powieść. Bohaterami są uczniowie pierwszej klasy warszawskiego gimnazjum, którzy wpadają w wir niezwykłych zdarzeń. Jednocześnie by móc wrócić do domu muszą rozwiązać niezwykle skomplikowaną zagadkę. Książka Barbary Ciwoniuk “Własny pokój” jest powieścią o niełatwym, szybkim dorastaniu. O sile przyjaźni i dawaniu szansy tym, którym nikt jej nie daje. W książce Marii Synder ‘’Siła trucizny” główna bohaterka Yelena desperacko walczy o przetrwanie w brudnym świecie pełnym intryg i walki o władzę. W dodatku dowiadujemy się, że jest obdarzona potężną magiczną mocą. Klubowiczki z Żarczyc zachęcają do przeczytania ciekawych lektur w czasie wakacji.

W spotkaniu brały udział: Sufin Aleksandra, Stańczyk Zuzanna, Sikorska Patrycja, Wrona Agnieszka, Lecińska Anna, Raus Angelika.

Opiekunem klubu jest Anna Stańczyk.

Projekt realizowany jest we współpracy z Instytutem Książki.

A.Stańczyk