Biblioteka Małogoszcz

Warsztaty komputerowe “Podstawy obsługi komputera i Internetu” zakończone!

W Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Małogoszczu na przełomie lutego i marca 2013r. odbyły sie mini szkolenia komputerowe dla mieszkańców gminy Małogoszcz.  W kursie uczestniczyły głównie panie. Były to: Danuta Nowak, Zofia Mikulska, Olga Solecka, Wiesława Duda, Zenona Benderz, Marianna Kubus i Genowefa Skowronek.

Uczestnicy szkoleń poznali podstawowe zasady korzystania  z komputera (włączanie/wyłączanie, posługiwanie się myszką, uruchamianie programów); edytora tekstowego (Microsoft Office Word)  oraz przeglądarki internetowej (podstawowe techniki wyszukiwania oraz pobierania informacji i dokumentów, portale informacyjne, obsługa poczty elektronicznej, komunikatory, portale społecznościowe).

M.Kot