XX Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w Żarczycach Dużych!

Biblioteka Publiczna w Żarczycach Dużych w XX Ogólnopolskim Tygodniu Bibliotek zorganizowała następujące spotkania:

8.05.2023

-odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki “Moliki książkowe”. Klubowicze głośno czytali książkę

Paulette Bourgeois “Franklin i książka z biblioteki.”

-klubowicze   DKK ”Moliki książkowe” i DKK “Dialog” wykonywali laurki dla bibliotekarzy.

9.05.2023

– została przygotowana wystawa książek z serii Akademia Inteligentnego Malucha

Klubowicze Dyskusyjnego Klubu Książki  “Moliki książkowe”głośno czytali wybrane książki m.in:

–  Silvia Serreli “Co to znaczy być szczęśliwym?”

– Silvia Serreli ”Dlaczego muszę przepraszać?”

-Silvia Serreli “Dlaczego czasami jestem zła?”

Klubowicze Dyskusyjnego Klubu Książki “Dialog” głośno czytali poezję Anny Błachuckiej, Pelagii Tomczyk, Stanisławy Szymkiewicz.

-została zorganizowana wystawa książek regionalnych.

-klubowicze DKK “Moliki książkowe” i klubowicze DKK “Dialog” wykonywali zakładki do książki.

-została zorganizowana wystawa książek o zwierzętach,

-zostały przygotowane kolorowanki zwierząt dla czytelników,

W  tym dniu odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki “Dialog”. Członkowie dyskutowali o książce Matthew Quick “Niezbędnik obserwatorów

A. Stańczyk