Biblioteka Małogoszcz

Wakacje z książką w Żarczycach !

Biblioteka Publiczna w Żarczycach Dużych w dniu 12.08.2015 zorganizowała spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Klubowiczki dyskutowały o książce Jamesa Pattersona “Eksperyment anioł”.

Bohaterami książki jest sześcioro nieprzeciętnych dzieci, które nie mają rodziców. Potrafią latać i ściga ich ktoś, kto chce z nich uczynić wymarły gatunek. Max, Kieł, Kuks, Gazownik i Angela nie potrzebują mioteł, żeby latać wysoko nad drapaczami chmur i górami. Zostali stworzeni jako najdoskonalsze istoty świata, ale odkąd uciekli z laboratorium, w którym przyszli na świat muszą nieustannie uciekać. Ich misją jest uratowanie świata i ocalenie własnego życia. Członkinie Dyskusyjnego Klubu Książki z Żarczyc zachęcają do ciekawej lektury!

W spotkaniu brały udział: Lecińska Anna, Sufin Aleksandra, Wojarska Patrycja, Stańczyk Kamila, Raus Angelika, Bielecka Weronika.

Projekt realizowany jest we współpracy z Instytutem Książki.

A. Stańczyk