Biblioteka Małogoszcz

Luty z książką w Żarczycach!

Biblioteka Publiczna w Żarczycach w dniu 06.02.2015 zorganizowała spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki,  tym razem klubowiczki wybrały do dyskusji  książkę pt.”Serce w chmurach” Jenifer E.Smith.

Zbiegi okoliczności i dziwne przypadki odgrywają wielką rolę w tej romantycznej i dowcipnej powieści o związkach rodzinnych i szansach, jakie daje nam życie. Rozgrywająca się w ciągu 24 godzin historia Hadley i Olivera przekonuje, że prawdziwa miłość może nas spotkać w najmniej spodziewanym momencie i miejscu, że strzały Amora znajdują drogę do ludzkich serc nawet w nowoczesnym świecie, w którym tak trudno zauważyć to, co najważniejsze.

Członkinie z Żarczyc nie bez powodu wybrały  książkę o tematyce miłosnej, inspiracją  do wyboru  takiej  właśnie ksiażki były  zbiżające się Waletynki, a więc zapraszamy wszystkich do ciekawej lektury!

W spotkaniu brały udział: Aleksandra Zeja, Agnieszka Wrona, Aleksandra Sufin, Zuzanna Stańczyk, Patrycja Sikorska, Anna Lecińska, Angelika Raus,Kamila Stańczyk, Weronika Bielecka.

Anna Stańczyk