Projekt “Mała książka – wielki człowiek” – startujemy !!!

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Małogoszczu (wraz z filiami) zaprasza dzieci w wieku od 3 do 6 lat po odbiór Wyprawek Czytelniczych.

W skład wyprawki wchodzi:

– książka “Pierwsze czytanki dla…”

– poradnik dla rodziców “Książką połączeni, czyli przedszkolak idzie do biblioteki”

– Karta Małego Czytelnika

Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

Przy zapisie dziecka do biblioteki obecność rodzica/opiekuna jest obowiązkowa. Udział w projekcie jest bezpłatny. Drodzy rodzice zachęcamy do zapoznania się z ideą projektu na stronie internetowej www.wielki-czlowiek.pl/przedszkolaki/

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie.

To nic nie kosztuje.

Wystarczy z dzieckiem odwiedzić bibliotekę.

Ilość Wyprawek Czytelniczych ograniczona.

Organizatorem projektu “Mała książka – wielki człowiek” jest Instytut Książki. Projekt jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

M. Kot