Biblioteka Małogoszcz

Nowy Dyskusyjny Klub Książki w Kozłowie

W filii biblioteki w Kozłowie rozpoczął działalność Dyskusyjny Klub Książki, który adresowany jest do osób lubiących czytać, rozmawiać o książkach i zapoznawać się z nowościami wydawniczymi. Jest to trzeci po bibliotece Żarczycach Dużych i Małogoszczu klub w naszej gminie. Dotychczas odbyły się dwa spotkania DKK .Na pierwszym omawiana była książka Izabeli Sowy,,Świat szeroko zamknięty” a na drugim ,,Lekcja tańca ‘’ Katarzyny Krenz. Do udziału w spotkaniu DKK zgłosiły się Urszula Albin, Bogumiła Kwiecień, Kornelia Kowalczyk, Beata Machnik, Barbara Orzeł, Grażyna Orzeł, Barbara Polak, Danuta Stelmaszczyk, Mariola Słabisz, Barbara Trybek. Opiekunem DKK jest Dorota Machnik Program realizowany jest we współpracy z Instytutem Książki.