Biblioteka Małogoszcz

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Żarczycach Dużych

Biblioteka Publiczna w Żarczycach Dużych w dniu 11.05.2012 zorganizowała spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. W czasie spotkania klubowiczki dyskutowały o książce Haliny Olczak-Marczewskiej pt. “Kim jesteś Sebastianie?. Główny bohater – Sebastian ma wszystko, o czym może marzyć nastolatek: mieszka z kochającą rodziną w luksusowym apartamencie, uczęszcza do elitarnego liceum, dzięki dodatkowym zajęciom rozwija swoje pasje. Jednak pewnego dnia jego wygodne życie diametralnie się zmienia. Pojawia się w nim chłopak z biednej rodziny, którego rodzice Sebastiana otaczają nadzwyczajną opieką. On sam gardzi Jaśkiem i szczerze go nienawidzi- aż do dnia, w którym odkrywa, że obaj uwikłani są w tę samą rodzinną tajemnicę. Członkinie stwierdziły, że jest to ciekawa, bardzo pouczająca książka i zachęcają do ciekawej lektury. W spotkaniu brały udział: Patrycja Wojarska, Aleksandra Sufin, Zuzanna Stańczyk, Agnieszka Wrona, Anna Lecińska, Angela Raus, Patrycja Sikorska, Weronika Bielecka, Kamila Stańczyk. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem.

Projekt realizowany jest we współpracy z Instytutem Książki

moderator – A. Stańczyk