Biblioteka Małogoszcz

Świąteczne spotkanie w bibliotece!

“Jest taki dzień,bardzo ciepły,choć grudniowy.

Dzień zwykły dzień,w którym gasną wszelkie spory…”

W dniu 19.12.2012 roku w świątecznej atmosferze odbyło się w Bibliotece  Publicznej w  Żarczycach  Dużych   spotkanie Dyskusyjnego  Klubu Książki podczas, którego  dziewczynki dyskutowały o książce Cate Tiernan “Ukochany nieśmiertelny’.

Pisarka zdobyła  międzynarodową sławę mrocznymi i romantycznymi powieściami o czarach i czarownicach. “Ukochany nieśmiertelny” otwiera jej najnowszą trylogię o dziewczynie naznaczonej złem, która buntuje się przeciwko swemu przeznaczeniu i wybiera trudną drogę- pełną potknięć, upadków, wahań- do wewnętrznej przemiany. Bo przecież: -“Nieśmiertelni są z gruntu źli. Tacy przychodzą na świat. Ale zawsze mogą wybrać drogę dobra i miłości.

“Klubowiczki  z Żarczyc zachęcają do przeczytania ciekawej lektury. W spotkaniu brały udział: Zuzanna Stańczyk, Agnieszka Wrona, Aleksandra Zeja, Kamila Stańczyk, Weronika Bielecka, Angelika Raus, Anna Lecińska, Patrycja Wojarska, Aleksandra Sufin.

Spotkanie zakończyło się wspólnym śpiewaniem kolęd i słodkim poczęstunkiem.

Projekt realizowany jest we współpracy z Instytutem Książki.

A. Stańczyk