Biblioteka Małogoszcz

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Żarczycach Dużych

Biblioteka Publiczna w Żarczycach Dużych w dniu 05.10.2012 roku zorganizowała spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. W czasie, którego dziewczyny dyskutowały o dwóch książkach: Ewy Nowak “Niewzruszenie” i Kelly Armstrong“Przebudzenie”.

Pani Ewa Nowak w swojej powieści “Niewzruszenie” pod powłoką zwyczajnej historii obyczajowej, skrywa czarujące drugie dno- opowieść o sile miłości. Kwestie barier mentalnych dotyczących związków wśród młodych ludzi, zostają tu szczegółowo nakreślone i mocno zarysowane. Klubowiczki stwierdziły, że w tej książce jest wiele prawdziwych sytuacji w jakich może się znaleźć nieletni czytelnik i może poznać sposoby na rozwiązanie swoich problemów. Natomiast książkę Kelley Armstrong “Przebudzenie” klubowiczki polecają fanom powieści młodzieżowych, fantastycznych oraz grozy.

W spotkaniu brały udział: Sikorska Patrycja, Wrona Agnieszka, Zeja Aleksandra, Stańczyk Zuzanna, Wojarska Patrycja, Lecińska Anna, Stańczyk Kamila, Bielecka Weronika, Raus Angelika. Projekt realizowany we współpracy z Instytutem Książki.

A. Stańczyk